ניקוי ריפוד לרכב

עצור בצד לנקיון מקצועי במיוחד!

הרכב האישי או המשפחתי שלך – הוא הבית השני שלך! אתה מבלה בתוכו כמה שעות מידי יום בנסיעות לעבודה, לשופינג, ללימודים ולכל מקום בעצם… ריפוד המושבים שלך חשוף לפגעי מזג האויר ולתנאי השטח בחניות השונות, לכן חשוב מאוד לנקות את הריפוד בצורה מקצועית לפחות פעם בשנה לשמירה על הבריאות וגם על מצב הרכב שלך – שיישאר חדש ונוח וישמש אותך לאורך זמן בנוחות מקסימלית.

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן!

מראה עיניים

להלן מאחת העבודות שביצענו עבור ניקוי ריפודי רכב לגלריה המלאה הקליקו כאן

אחרי ניקוי ריפוד הרכב לפני ניקוי ריפוד הרכב

מה הסוד שלנו?

הצוות המקצוען של THE CLEANER הוא הכתובת שלכם לניוקי מושלם למושבי הרכב המרופדים. אנו מבצעים נקיון יסודי בטכניקה ייחודית עם מוצרים טבעיים מעולים שאינם מזהמים את הסביבה ושומרים גם על בעלי החיים ועל איכות וצבע בדי הריפוד של המוצרים שלכם. לפני תחילת העבודה המומחים שלנו מדגימים לכם את שיטת הניקוי על גבי המוצר להתרשמותכם, התשלום מתבצע רק אחרי אישור שלכם לניקיון לשביעות רצונכם המלאה.

לא ניקינו –לא שילמתם!

המומחיות שלנו

המומחים שלנו בעלי נסיון וידע רב בכל שיטות הניקוי לבדי הריפוד השונים בהתאמה לסוג, עובי ומרקם. אנו עובדים בתחום כבר שנים ארוכות ומתמחים גם בניקיון של כתמים קשים ועקשניים עד לתוצאה מקסימלית ומחודשת.

אנחנו כאן בשביל להתאים גם לכם תוכנית ניקוי מושלמת למוצרי הריפוד שלכם. השירות כולל ייעוץ מקצועי, הדגמה והגעה חלבית הלקוח לביצוע הניקוי בשמינות מלאה ועמידה בלוז"ים. והמחירים? מעולים ושווים לכל נפש!

אתם משלמים רק כשאתם מרוצים!

הלקוחות שלנו

לקוחות THE CLEANER – רשתות גדולות, מוסדות, חנויות ועסקים, לצד אנשים פרטיים – מרוצים משירות מצוין וזמין של ניקוי יסודי למוצרי ריפוד במקצוענות ומומחיות.

אנו מזמינים אתכם אישית להצטרף לקהל הלקוחות המרוצים וליהנות משירות מצוין שעושה לכם אור בעיניים וממוצרי ריפוד מחודשים, נוחים ונעימים.

להצעת מחיר מתאימה חייגו

לחוצים בזמן? השאירו שם, מספר טלפון וזמן פנוי מועדף ואנו נחזור אליכם

טיפ מהמומחה

רססו את מושבי הרכב בחומר דוחה כתמים לשמירה על נקיונו. ברכב עבודה החשוף ללכלוך יום יומי- חול, בוץ וכו'- מומלץ לכסות את המושבים באמצעות כיסויים ייעודיים או שטיחים לרכב.

צרו קשר
ה׳מנקה׳ | ניקוי מושלם לספות, מזרונים, שטיחים, כסאות וריפודי רכב
נייד: 050-3342333⁩
אימייל: a0527177315@gmail.com
אני רוצה לנקות את...

האתר נבנה ע״י יעל מור עיצוב גרפי בנית אתרים וקידום אתרים