ניקוי שטיחים

פורשים לכם שטיח של ניקיון מושלם...

שטיח יפה משדרג פלאים את מראה חדר המגורים, הסלון, המסדרון או חדר ההמתנה – הוא משרה אוירה חמה ומזמינה של בית, בולם רעשים ומשפר את איכות החיים.

אממה, הוא צובר אבק ודורש תחזוקה שוטפת של שאיבות יסודיות, אוורור וייבוש…

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן!

מה הסוד שלנו?

צוות המקצוענים של THE CLEANER יבצע חידוש וניקיון יסודי לשטיחים, תוך שימוש בחומרים אורגניים מן הטבע ושמירה על איכות הסביבה ועל בעלי החיים. שיטת הניקוי שלנו מחדשת את הריפוד ושומרת על צבעו ואיכותו. אנחנו מדגימים לכם בשטח את אפקט הניקוי על המוצרים שלכם, אתם מתרשמים ובוחרים האם לבצע את הניקוי.

התשלום בסיום העבודה לאחר אישורכם ושביעות רצונכם המלאה.

לא ניקינו –לא שילמת!

המומחיות שלנו

למומחים שלנו ידע רב בכל סוגי בדי הריפוד, לצד נסיון מעשי ועבודה בתחום למעלה מעשור. הצוות שלנו מתמחה גם בטיפול מקצועי בכתמים קשים, והתוצאות מדהימות! נשמח להתאים לכם תוכנית ניקוי מקצועית וספציפית למוצרי הריפוד שלכם בבית או במשרד, ולתת ייעוץ מקצועי ושירות מעולה. אנו מגיעים אליכם עד הבית בכל מקום בארץ, זמינים ומדייקים בזמנים, וגם נותנים לכם מחירים משתלמים במיוחד.

אתם משלמים רק כאשר אתם מרוצים!

הלקוחות שלנו

מבין לקוחותינו מנהלי ארגונים ומוסדות, פרטיים ומנהלי עסקים המרוצים ומברכים את העבודה האיכותית והיסודית, ונהנים בכל פעם מחדש ממוצרים מחודשים שעושים אור בעיניים. אנו מזמינים גם אתכם להצטרף למשפחת לקוחותינו, ולקבל שירות V.I.P מקצועי ומסור מצוות THE CLEANER = המומחים בנקיון בדי ריפוד.

להצעת מחיר מתאימה חייגו

לחוצים בזמן? השאירו שם, מספר טלפון וזמן פנוי מועדף ואנו נחזור אליכם

טיפ מהמומחה

שאיבה יסודית של השטיח מידי שבוע תשמור עליו נקי לאורך זמן.

אל תתלו לייבוש על גבי מעקה המרפסת, אל תחבטו ואל תרטיבו במים – פעולות אלה פוגמות במבנה השטיח ובמראה היפה שלו לפעמים באופן בלתי הפיך.

צרו קשר
ה׳מנקה׳ | ניקוי מושלם לספות, מזרונים, שטיחים, כסאות וריפודי רכב
נייד: 050-3342333⁩
אימייל: a0527177315@gmail.com
אני רוצה לנקות את...

האתר נבנה ע״י יעל מור עיצוב גרפי בנית אתרים וקידום אתרים